Jsme moc rádi, že se součástí našeho týmu stává právě Honza Bárta. S naším dětským sborem už v minulosti spolupracoval, a tak dobře víme, že do práce s dětmi dokáže vnést radost, energii, ale zároveň erudici. Honza doplní kurzy na Vinohradech, kde se s ním můžeme těšit na sbor s prvky dramatické výchovy.

Mimo svou uměleckou činnost se totiž Jan zaměřuje na pohybovou a dramatickou výchovu dětí, a to i v kontextu drama-terapie (DvT- Developmental transformation garantovaného Asociací dramaterapeutů ČR a Institute New Haven USA). Se svými bohatými zkušenostmi s klienty se stal členem Asociace dramaterapeutů v České republice.

Jan je lektorem při pražské DAMU – Katedra autorské tvorby a pedagogiky, spolupracuje také s Tancem Praha, nebo divadlem Ponec na pohybově tanečních dílnách pro děti i seniory, ale i mnoha dalšími.

Pro svou autorskou a interpretační tvorbu spoluzaložil CreW z.s.. Zde propojuje své zkušenosti pedagogiky, herectví, tanece, režie i produkce, které získal mimo jiné při studiu na divadelní akademii v nizozemském Amsterodamu.

Mimo výše uvedené kompetence je ale nejdůležitější to, že je s Honzou pohoda, kterou umí předávat dál.